Categories Amenities | Hotel Panský dům

Městské lázně

Návštěvníci Městských lázní se mohou těšit na bazény, wellness (masáže, sauna, solárium zážitkové koupele) a kondiční lážně (fitness centrum, kondiční cvičení) a navíc hoteloví hosté od nás obdrží na veškeré služby 10% slevu.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička, v které jsou domečky laděny do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí pohádkové říše na okraji lesa. Ve vybraných dnech se můžete zúčastnit průvodu Pohádkovou vesničkou za doprovodu pohádkových bytostí. Více informací naleznete na www.pohadkova-vesnicka.cz

Hrad Pernštejn

Jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů je hrad Pernštejn, který láká turisty ze širokého okolí. Na skále nad městysem Nedvědice se tyčí bezmála osm století a za celou svoji historii nebyl nikdy dobyt.

Šikland

Šikland je komplex 4 zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli na Pernštejnem, známý jako westernové městečko, další pak Motosport military offroad areál. V Dolní Rožínce je to pak strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl. Více na www.sikland.cz

Harusův kopec (741 m)

Nad městem se vypíná Harusův kopec s televizní věží na vrcholu a sjezdovkou na východním svahu. Kdysi na kopci stála turistická chata s rozhlednou, která bohužel za II. světové války vyhořela a již nebyla obnovena. Na vrchol kopce vede od hotelu SKI trasa terénního testu zdatnosti.

Hotel PANSKÝ DŮM v Novém Městě na Moravě hodnocení